Witamy na stronie internetowej EHM Organizator Sp. z o.o. 

Oprowadzimy Państwa po Naszej Firmie prezentując nasze usługi i produkty. 

Mam przyjemność zapoznać Państwa z działalnością firmy EHM Organizator. Polska firma, ma swoją siedzibę w Kostrzynie n/ Odrą, powiat Gorzów Wielkopolski woj. lubuskie.

   Specjalnością Firmy jest branża produkcji opakowań z drewna. Posiadamy w Polsce pojedyncze maszyny oraz zaawansowane linie w około 55 zakładach produkujących Palety drewniane. Na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń służymy doradztwem w doborze maszyn potrzebnych do wyprodukowania produktów zgodnych z Państwa specyfikacjami. Służymy również doradztwem w zakresie ustawiania linii produkcyjnych oraz logistyki wewnątrz zakładowej.

   Zakresem działalności Firmy, jest międzynarodowy handel oraz usługi konsultacyjne w zakresie analizy i poszukiwania rynków. Nasza firma jest jedną z najlepiej znanych firm handlowych w branży opakowaniowej w Polsce oraz za granicą . Na rynku działamy od 1999 roku. Przez ten czas staliśmy się profesjonalną firmą posiadającą wysoko wykwalifikowany personel.

   Jesteśmy nowoczesną, skutecznie zarządzaną i dynamicznie rozwijającą się firmą, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.
Główne cele EHM Organizator Sp. z o.o. to wysokiej jakości usługa i całkowite zadowolenie klienta.

EHM Organizator Sp. z o.o. opiera się na długoterminowej współpracy opartej na bardzo bliskich i partnerskich kontaktach z naszymi klientami.